Hakkımızda;

2018 yılında kurulan ve Türkiye’nin en yeni, en genç ve dinamizm dolu online pazaryeri olan e-Carpediem – live your life, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur.
 50 den fazla kategoride ürün çeşitleriyle farklılaşan e-carpediem, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır.
Mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla satışının büyük kısmını mobilden gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

    Türkiye’nin hızla büyümeye açık olan şirketiyiz.

 

Misyonumuz müşterilerimize teknoloji ile her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak.

 

        Bugün ilk başta kendi vatanımız Türkiye’de, daha sonra tüm Avrupa ve ardından da Dünya’da online alışverişin lideri olma hedefimiz ile azmimiz, dinamizmimiz ve büyümeye, kaliteli hizmet sunmaya
olan inancımızı bilgimiz ile pekiştirerek; üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz.
Büyümeye, e-ticareti ve e-ihracatı büyütmeyi bir hedef durumuna getirerek her gün daha ne gibi yenilikler sunabiliriz diye siz müşterilerimiz için çalışıyoruz. Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

 

Müşteri memnuniyeti ve güvenirliliği her zaman önceliğimizdir!

e-Carpediem.com dört prensip üzerinden ilerler;

  • Müşteri geri bildirimlerini yorumlama
  • Yenilikçilik tutkusu
  • Mükemmel operasyonel hizmet
  • Uzun vadeli gelişim
Müşterilerimiz, çalışanlarımız, küçük/büyük iş ortaklarımız için ekonomi ve topluluklar üzerinde güzel, kaliteli bir etki oluşturmaya çalışıyoruz.