e-Carpediem Ailesi 2020 Kurban Bayramında Size Güzel Sunumlar Yapmanızda Yardımcı Oluyor

Kurban Bayramı’nın Kattığı Değer ve Önemi

   Kurban Bayramı toplumumuz için manevi yararları olan, paylaşmayı hatırlatan bir ibadet olmasıyla birlikte aile, fert ve toplumsal açıdan birliktelikleri yaşatan ve müslümanlar için büyük önem arz etmektedir.

   Kurban Bayramı toplumumuzda yardımlaşma, dayanışma, birlik beraberlik ve kardeşlik bilincinin nesilden nesille aktarılması hususunda önem teşkil etmektedir. Sosyal adaleti sağlayan Kurban Bayramı her yıl örf ve adetlere uygun bir şekilde toplum, aile ve fertler tarafından hassasiyetle karşılanır.

  Biz e-Carpediem ailesi olarak Kurban Bayramında sizlerin daha iyi sunumlar yapmanız için yanınızdayız. Ev&Yaşam kategorimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürün çeşitliliğimiz sayesinde bayramda misafirlerinizi kaliteli ve güvenilir ürünlerimizle ağırlayabileceksiniz. e Carpediem ailesi olarak misafirperverliğin öneminin bilinci ile siz müşterilerimizin evlerine ve en önemlisi sofralarına renk katmayı amaçlıyoruz. %100 müşteri memnuniyet ile işimizin başındayız. Ürün yelpazemizin genişliği, kalitesi, sunduğumuz garantiler ve güvenilir olmasının yanı sıra 14 gün boyunca koşulsuz iade seçeneklerimiz, bilgili ve çözüm odaklı müşteri hizmetleri ekibimizle online alışveriş sektöründe farklı bir eko-sistem yakalamış bulunmaktayız.

  e-Carpediem alışveriş sitesi olarak 2020 Kurban Bayramınızı şimdiden Kutlar, iyi alışverişler dileriz.

Bayram haftası olabilecek kargo yoğunluğunda etkilenmemek adına siparişlerinizi erkenden oluşturmanızı tavsiye ederiz.

 

Peki, 2020 Kurban Bayramı Ne Zaman?

Bu dünya nimetlerinin dağıtıldığı bu seneki Kurban Bayramı günleri aşağıdaki gibidir;

  • Arefe Günü – 30 Temmuz 2020 Perşembe
  • 1. Gün – 31 Temmuz 2020 Cuma
  • 2. Gün – 1 Ağustos 2020 Cumartesi
  • 3. Gün – 2 Ağustos 2020 Pazar
  • 4. Gün – 3 Ağustos 2020 Pazartesi

Bir cevap yazın